فیزیوتراپی درمنزل کرج ۰۹۱۲۸۳۳۲۸۲۱

حرکات آب درمانی برای زانو
حرکات آب درمانی برای زانو |دکتر حامد احمدی گل *۰۹۱۲۸۳۳۲۸۲۱*
می 12, 2019
فیزیوتراپی توسط خانم
فیزیوتراپی در منزل توسط خانم
ژوئن 19, 2019
حرکات آب درمانی برای زانو
حرکات آب درمانی برای زانو |دکتر حامد احمدی گل *۰۹۱۲۸۳۳۲۸۲۱*
می 12, 2019
فیزیوتراپی توسط خانم
فیزیوتراپی در منزل توسط خانم
ژوئن 19, 2019

فیزیوتراپی درمنزل کرج : بیماران بسیاری برای درمان و انجام حرکات فیزیوتراپی امکان رفت‌ و آمد به مراکز توانبخشی را ندارند ، لذا این مراکز با اعزام فیزیوتراپیست های مجرب به منزل شخص آسیب‌ دیده به درمان وی می‌پردازند. تعداد جلسات ابتدایی درمان ،‌ بر اساس میزان آسیب‌ دیدگی فرد و برنامه درمانی متفاوت است.

درمانگر با استفاده از درمان های دستی ، دستگاه‌های الکتریکی و تمرین درمانی در بالین بیمار ، به انجام درمان می پردازد و برخی از افراد پس از طی کردن دوره ابتدایی درمان با صلاح دید پزشک بعد از بهبودی نسبی،‌ درمان را در کلینیک ادامه می‌دهند. در بسیاری از مواقع پس از عمل جراحی، نظیر جراحی‌ های ستون فقرات،‌ شکستگی‌های اندام‌ها،‌ جراحی‌های تعویض مفاصل، امکان جابجایی بیمار به حداقل می‌رسد لذا فیزیوتراپیست حداقل برای جلسات اولیه درمان به منزل شخص ارجاع داده می‌شود.

حیطه ی فعالیت فیزیوتراپیست ها

فیزیوتراپیست به طور کلی در حیطه های زیر به فعالیت میپردازد که در ادامه به توضیح هریک می پردازیم:

۱-بیماری های مغز و اعصاب(نورولوژی)
۲-بیماری های قلبی عروقی و تنفسی
۳-بیماری های روماتیسمی و پوستی
۴-بیماری های ارتوپدی و آسیب های ورزشی
۵-سوختگی
۶-سلامت زنان

 

فیزیوتراپی در منزل کرج

دستگاه های فیزیوتراپی در منزل کرج

برخی ازبیماران هستند که گمان می‌کنند. با خرید برخی از تجهیزات و بهره‌مندی از آن‌ها در منزل می‌توانند به بهبودی دست یابند.این تجهیزات می تواند شامل دستگاه‌های ماساژور،‌ لامپ قرمز و جریان‌های الکتریکی موسوم به (Tens) باشند.که به‌ عنوان دستگاه‌های فیزیوتراپی شناخته ‌می‌شوند.

میزان تاثیر این دستگاهها و استفاده از آنها چنانچه زیر نظر پزشک متخصص و فیزیوتراپیست نباشد،‌ تاثیر چندانی نخواهد داشت.پیشنهاد متخصصان به افرادی که به سلامتی خوشان  و اطرافیانتان اهمیت می‌دهید. این است که حتما چنانچه دچار آسیب‌دیدگی،‌ تورم و یا دچار احساس درد در ناحیه‌ای خاص از بدنتان شدید به پزشک مربوطه مراجعه کنید.

پس از مشورت با پزشک متخصص  به درمان دقیق و علمی زیر نظر فیزیوتراپیست بپردازید.همچنین استفاده از دستگاه های کوچک و غیر کارآمد به نام دستگاه های خانگی به دلیل غیر استاندارد بودن نوع جریان ها میتواند باعث آسیب و صدمات جدی به بیمارگردد.

فیزیوتراپی در منزل گوهر دشت کرج

فیزیوتراپی در منزل کرج گوهردشت  یکی از شیوه های ارائه خدمات فیزیوتراپی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.فیزیوتراپی در منزل گوهردشت کرج؛  و کلا در شهرهایی مانند تهران و کرج  که تردد و ترافیک بالایی دارند، این روش می تواند بسیار راحت تر و مناسب تر باشد در ادامه به بررسی این موضوع و فواید آن می پردازیم.

روشها و ابزار مورد استفاده در فیزیوتراپی در منزل عظیمیه کرج

فیزیوتراپی در منزل  عظیمیه کرج روشی از درمان می باشد که با استفاده از جریانات الکتریکی، تجهیزات مکانیکی ، تمرین های ورزشی و سایر عوامل فیزیکی به درمان اختلالات و بیماری های ماهیچه ای، عصبی و اسکلتی پرداخته می شود. همچنین در فیزیوتراپی در منزل از پرتوهای فروسرخ و فرابنفش، گرما، نور، جریان برق و ورزش به منظور درمان استفاده می گردد.فیزیوتراپیست با استفاده از تجهیزات مختلف مکانیکی و الکتریکی ، فعالیتهای فیزیکی و تمرینات ورزشی به پیشگیری و یا درمان مشکلات بیماران می پردازد.

فیزیوتراپی  درمنزل جهانشهر کرج  مخصوص سالمندان

انتظار در صف‌های طولانی در کلینیک ها برای بیماران و سالمندان بسیار سخت است.به گونه‌ای که افراد زیادی به دلیل صف‌های انتظار طولانی، در دریافت خدمات توانبخشی تعلل می‌کنند؛ اما با وجود ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل نیازی به تحمل صف‌های طویل و طولانی نخواهید داشت.

فیزیوتراپی در منزل جهانشهر کرج  یکی از خدمات درمانی ارزشمند است که به بیماران ارائه می شود.بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند ام اس ، فلج مغزی ، سکته مغزی و یا افراد سالمند دچار درجاتی از مشکلات حرکتی هستند.با دریافت خدمات فیزیوتراپی در خانه و محل زندگی شما نیاز به جابجایی بیمار و بروز مشکلات برای وی و اطرافیان نیز نبوده و بیمار می تواند براحتی در کنار اعضای خانواده خدمات فیزیوتراپی در منزل را دریافت کند.

استفاده از دستگاه الکتروتراپی برای فیزیوتراپی در منزل مهرشهر کرج

دستگاه الکتروتراپی دستگاهی است که با امواج الکتریکی، مشکلاتی از جمله درد ها و گرفتگی های عضلانی را کاهش میدهد. دستگاه الکتروتراپی به صورت پرتابل ( قابل حمل و انتقال) نیز وجود دارد که باعث شده هزینه فیزیوتراپی در منزل معنا پیدا کند. الکتروتراپی یکی از شاخه های مهم فیزیوتراپی است که امروزه میتوانید به کمک آن ها بسیاری از مشکلات از جمله :

۱-کمردردها
۲-دردهای مفصلی
۳-دردهای عضلانی
۴-دردهای ناشی از قاعدگی و …را برطرف سازید.لازم است بدانید دستگاه های قابل حمل یاد شده تمام امکانات دستگاه های موجود در مراکز درمانی که اندازه بزرگی دارند را دارا بوده و هیچ مشکلی برای استفاده توسط فیزیوتراپ ها ندارد.

هزینه فیزیوتراپی در منزل کرج

هزینه فیزیوتراپی درمنزل کرج  با توجه به تعداد ناحیه فیزیوتراپی و اینکه از درمان با دست انجام بشود و یا از دستگاه استفاده شود متغیر است. هر جلسه فیزیوتراپی معمولا ۴۵ دقیقه تا یک ساعت است که ممکن است با توجه به ارزیابی فیزیوتراپ تغییر کند.بیشترین زمان جلسه در کاردرمانی در منزل انجام میشود که ممکن است تا ۳ ساعت در روز هم ادامه داشته باشد.کمترین تعرفه فیزیوتراپی در منزل  کرج برای تمرین درمانی و درمان با دست است و اگر از دستگاه های خاصی استفاده شود بر روی قیمت فیزیوتراپی در منزل کرج تاثیر گذار است.خدمات در تمام نقاط کرج قابل انجام بوده و آماده ارائه خدمات به کرجی های عزیز هستیم.

فیزیوتراپیست در منزل شما در اسرع وقت

با اولین تماس شما  کرجی های عزیز متخصصین آقا و خانم در منزل بیمار حاضر می‌شوند و خدمات فیزیوتراپی ، توانبخشی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، ماساژ درمانی و … را ارائه می‌کنند.شما  با تماس با کلینیک فیزیوتراپی می‌توانید کلیه خدمات مورد نیازتان را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه دریافت کنید.برای دریافت خدمات فیزیوتراپی درمنزل کرج فقط از متخصص فیزیوتراپی دارای تخصص و تجربه لازم کمک بگیرید تا بهترین نتیجه درمانی حاصل شود.

 البته باید اشاره کرد که هزینه فیزیوتراپی در منزل کرج با توجه به تعداد ناحیه فیزیوتراپی ،مسافت منزل بیمار ، و اینکه از درمان با دست یا از دستگاه استفاده شود قیمت فیزیوتراپی در منزل متغیر است.برای بیمارانی که بیمه تکمیلی دارند امکان ارائه فاکتور برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی وجود دارد

درمان فیزیوتراپی ام اس : ورزش، تحریک الکتریکی، آب درمانی

 ام اس یک بیماری مزمن دستگاه اعصاب مرکزی (یعنی مغز و نخاع) میباشد، که باعث میشود سیستم ایمنی بدن به خود بدن با علت ناشناخته حمله کند. این بیماری سلسله اعصاب مرکزی (مغز و نخاع) را در قسمت های مختلف درگیر می کند. به نحوی که میلین پوشش رشته های عصبی مورد حمله گلبول های سفید بدن فرد قرار می گیرد. البته تحقیقات جدید حمله گلبول های سفید به رشته های اکسونی را نیز نشان داده است.

فیزیوتراپی درمنزل کرج

ام اس یک بیماری عصبی پیشرونده است که به اعصاب آسیب می‌زند. این آسیب غالباً علائمی جدی، از قبیل موارد زیر را ایجاد می‌کند:
** بی‌حسی و گزگز
 **ضعف
 **درد عضلانی
** اختلال‌های دید
MS برخی بیماران به سرعت پیشرفت می‌کند و تهاجمی است. حال آن که بعضی موارد بیماری خفیف است، آهسته‌تر پیشرفت می‌کند و دوره‌های طولانی بی‌تحرکی را به دنبال دارد. در هر حال فیزیوتراپی بخش مهمی از درمان ام اس است. فیزیوتراپی نورولوژیک درمانی ارزشمند برای درمان ام اس است و کیفیت زندگی را بهبود می‌دهد.

سودمندی فیزیوتراپی درمنزل کرج برای بیماران ام اس

فیزیوتراپی انعطاف‌پذیری، قدرت، تناسب و استقلال بدنی بیمار را افزایش می‌دهد و به بیمار کمک می‌کند تا شغل خود را حفظ کند. فیزیوتراپی عوارض ام اس برای سلامت عمومی بیمار و کیفیت زندگی وی را کاهش می‌دهد. متخصص فیزیوتراپی توصیه‌هایی کاربردی را در زمینه مشکلات حرکتی فعلی و احتمالی آتی به بیمار ارائه می‌دهد. فیزیوتراپی در صورت تغییر علائم و در مرحله سکون بیماری پس از عود آن بسیار مفید خواهد بود.

فیزیوتراپی غالباً به صورت گروهی برای بیماران انجام می‌شود و پشتیبانی تخصصی نیز از بیمار به عمل می‌آید تا وی به پشتوانه این کمک روند درمان را با انگیزه و استقلال بیشتری دنبال کند. شواهد متقنی در دست است که ورزش، در قالب برنامه توانبخشی، فعالیت بیمار را افزایش می‌دهد و سلامتی و رفاه را برای بیماران ام اس به ارمغان می‌آورد. مطالعات جدید نشان داده است که فیزیوتراپی، در قالب بخشی از خدمات تخصصی توانبخشی نورولوژیک، نقش مهمی در مدیریت علائم ام اس دارد. متخصص تمرین‌هایی را برای کنترل مشکلات مثانه، درد، سفتی و گرفتگی عضلات به بیمار آموزش می‌دهد. همچنین برنامه ورزشی خاصی متناسب با نیازهای بیمار تهیه می‌شود.

چند توصیه کلی :

انجام فیزیوتراپی بایستی بصورت پیوسته و بلند مدت باشد تا بهترین نتیجه را برای بیمار در بر داشته باشد, در غیر این صورت نتیجه مورد نظر حاصل نخواهد شد. خود درمانی مداوم و موثر بخشی حیاتی در رویکرد به فیزیوتراپی جهت به حداقل رساندن علائم بیماری محسوب میشود علائمی مانند گرفتگی عضله ها – بی رمقی – ضعف و درد. چنین امری مستلزم درک ماهیت علائم بیماری و منطقی است که در رویکرد مدیریتی ما وجود دارد تا توانایی بکاربردن ره یافت و شیوه های مناسب را داشته باشیم۰ چنین دانشی نه تنها شخص را قادر به کنترل بهتر علائم بیماریش میکند بلکه باعث میگردد تا او شناخت کافی از توانایی خودش بدست آورد. آموزش نقش کلیدی در فیزیوتراپی دارد۰

مراحل فیزیوتراپی درمنزل کرج برای بیماری  ام اس

** متخصص فیزیوتراپی شما را معاینه می کند و حرکتهای مناسب را به شما توصیه می کند و به صلاح دید ایشان چند جلسه ای در همان مرکز تمرین می کنید. حرکاتی که فعلاً لازم دارید و تعداد و چگونگی انجام روزانه آنها در خانه را بیاموزید و در صورت نیاز به وسایل کمکی ، آنها را از فروشگاههای این نوع لوازم تهیه کنید و یا اگر می توانید مشابه آنها را برای خود بسازید.
** هر روزه در منزل وقتی را به حرکات فیزیوتراپی اختصاص دهید و ضمن انجام این ورزشها سعی کنید بیشتر به بهبودی و تندرستی فکر کنید .
** به صلاح دید فیزیوتراپیست هر چند هفته به او مراجعه کنیم تا هم درست انجام شدن حرکاتمان را بررسی کند وهم در صورت لزوم تغییراتی در نوع و تعداد حرکاتمان بدهد.
** بهترین حالت ، انجام تعداد کمی حرکت در نوبت های متعدد در طی روز است .
** حرکات را تا مرز رسیدن به خستگی انجام بدهیم . در صورت تمایل پس از مدتی استراحت می توان دوباره حرکات را تکرار کرد.
**هرموقعیتی که انجام حرکت را آسان کند مفید است ، بنابراین با توجه به سبک شدن وزن بدن در آب ، شنا یکی از مفید ترین ورزشها برای ما می باشد. البته نیازی به شنای حرفه ای نیست و اندکی هم که در آب دست و پایمان را تکان دهیم بسیار مفید است.
**متخصص فیزیوتراپی احتمالاً توصیه می‌کند تا بیمار در ابتدا آهسته پیش برود و به تدریج سرعت یا تعداد دفعات انجام تمرین‌ها را بیشتر کند. متخصص فیزیوتراپی حامد احمدی گل در مواجهه با آن دسته از بیمارانی که علائم ام اس عملکردشان را مختل ساخته است، به دقت شرایطشان را بررسی و محدودیت‌های‌شان را ثبت می‌کند.

* به بیمار پیشنهاد می‌شود تا به منظور جلوگیری از گرم شدن بیش از حد (یکی از مشکلات رایج بیماران مبتلا به ام اس) موارد زیر را رعایت کند :

** انتخاب محلی خنک برای تمرین کردن
** پوشیدن لباس گشاد و خنک که به گردن نچسبد و تنفس را دشوار نسازد.
** ثابت کردن پنکه در بالای سر.
**  در وضعیت هایی قرار گرفته که در آنها احساس راحتی کرده و هم ترازی عضله ها و مفاصل وجود داشته باشد مثل وقتی که روی رختخواب دراز کشیده اید یا روی صندلی نشسته اید.
**بکار بردن الگوهای حرکتی که باعث ایجاد عدم تقارن نشود یا باعث افزایش سفتی و گرفتگی عضله ها نگردد.
** مشارکت در انجام تمرینهای هوازی
** استفاده صحیح از تجهیزات

فیزیوتراپی نورولوژیک چیست

برخی متخصصین فیزیوتراپی در زمینه درمان عارضه‌های نورولوژیک از مهارت بالایی برخوردار هستند و با ارائه درمان تخصصی فیزیوتراپی نورولوژیک درصدد رفع آن دسته از مشکلات ام اس برمی‌آیند که تغییر چشمگیری را در توانایی بیمار برای انجام فعالیت‌های روزمره ایجاد کرده است. هدف از درمان به حداکثر رساندن استقلال بیمار است تا وی بتواند از تفریحات و اوقات فراغت خود لذت ببرد. نخستین بخش از درمان ام اس معطوف به بهبود حالت اندامی بیمار است. یعنی این که سعی می‌شود هر عضله در زمان مناسب، در جای مناسب قرار بگیرد تا عملکرد عضلات بهبود یابد. عملکرد بهینه عضلات برای تعادل، راه رفتن و استفاده مناسب از دست و پا ضروری است.
فیزیوتراپی نورولوژیک به بازآموزی تعادل نیز کمک می‌کند، حتی اگر ضعف عضلانی محسوسی وجود نداشته باشد. بسیاری از بیماران مبتلا به ام اس از درد، گرفتگی و سفتی عضلات، اسپاستیسیتی، رنج می‌برند. متخصص فیزیوتراپی به کاهش مشکلات ناشی از نقص عملکرد عضلات و ضعف پا نیز کمک می‌کند. فیزیوتراپیست از رویکردهای درمانی مختلفی مانند تمرین‌های توانبخشی و استفاده از آتل یا ارتوز بهره می‌گیرد و در زمینه تجویز دارو نیز به پزشکان مشاوره می‌دهد. درمان فیزیوتراپی ام اس یا برنامه‌های توانبخشی برای عملکرد دست و پا نیز مفید است. آخرین مورد این که خستگی مزمن مشکل مشترک بسیاری از بیماران دچار ام اس است. خستگی بزرگترین چالش برای انجام وظایف روزمره است که محدودیت‌های زیادی را ایجاد می‌کند. خستگی یکی از علائم MS است، البته بیماران به دلیل صرف نیروی زیاد برای انجام کوچکترین فعالیت‌ها نیز خسته می‌شوند. فیزیوتراپی نورولوژیک به بیمار کمک می‌کند تا خستگی خود را مدیریت کند و بتواند انرژی ذخیره کنید

 فیزیو تراپی در زمان عود بیماری ام اس چگونه است

 فیزیوتراپی درمنزل کرج : دوره عود بیماری دوره ای است که در آن علائم ام اس تشدید می شوند یا بیشتر ظاهر می شوند.در طول این مدت شما ممکن است بیشتر در انجام کارهای روزانه تان دچار مشکل شوید. مانند:
 • **کار کردن
 • **پخت و پز
 • **راه رفتن
 • **حمام کردن
 یک فیزیوتراپیست با انجام یک معاینه فیزیکی و مقایسه آن با ارزیابی اولیه  متوجه خواهد شد که چگونه دوره عود بیماری می تواند بر روی شما تاثیر بگذارد.بعد از دوره عود بیماری شما باید به متخصص فیزیوتراپی تان  مراجعه کنید تا درمان های فیزیوتراپی را از سر بگیرید.انجام این درمان ها بعد از دوره عود، به شما کمک میکند که برخی از نیروهایی که در دوره عود بیماری از دست دادید را دوباره به دست آورید.

انواع دستگاه های فیزیوتراپی خانگی

فیزیوتراپی درمنزل کرج : دستگاه فیزیوتراپی خانگی وسیله‌ ایست که این روز ها طرفداران زیادی در بین بیماران  پیدا کرده ا ست . تقریباً همه ما در اطراف خود حداقل یک نفر را داریم که دچار مشکلات عضلانی ، اسکلتی  و یا عصبی میباشد . این نوع مشکلات جوان و پیر  نمیشناسد و درطو لانی مدت بیماران  را درگیر خود میکند.
بهترین روش درمانی این مشکلات ، فیزیوتراپیست و چه چیزی بهتر از اینکه بجای مراجعه مکرر به مراکز درمانی فیزیوتراپی ، فیزیوتراپی را به منزل خود ببریم .
دستگاه فیزیوتراپی خانگی ابزاری برای تسکین دردهای مزمن  ی مانند:  دردهای پایین کمر  و یا درد های حاد ی  مانند : دردهای حاملگی یا دردهای پس از جراحی محسوب میشود . این دستگاه از طریق ارسال انرژی الکتریکی با طول‌ موجهای مختلف به اعصاب ، تأثیر خود را میگذارد.
این انرژی از طریق الکترود هایی که روی پوست قرار میگیرد ، منتقل میشود . برای همین به انتقال انرژی به این طریق ، تحریک عصبی از روی پوست یا TENS گفته میشود . دقت داشته باشید قبل از اینکه یک دستگاه‌ فیزیوتراپی در خانه برای خود تهیه کنید ، می‌ با یست اطلاعات  خود را در زمینه فیز یو تراپی و هم چنین نحوه عملکرد و رو ش استفاده از این دستگا ه ها  افزایش دهید .

بهترین دستگاه فیزیوتراپی در منزل

 در بیشتر دستگاه‌ های فیزیوتراپی خانگی  بهترین روش تسکین درد استفاده از روش تحریک عصبی از روی پوست ( TENS ) است  بطور کلی میتوان گفت دستگاه‌ ه ایی که از این فناوری در آنها استفاده شده است ، در حال حاضر بهترین اثر بخشی را دارند. از طرفی این دستگاه‌ ها بخوبی قابلیت استفاده در منزل و توسط خود بیمار را همراهانش را دارند و از این نظر نیز دارای مزیت  بسیاری  هستند.
دستگاه فیزیوتراپی خانگی یک روش غیرتهاجمی ست  برای تحریک و یا توقف پیامهای ارسالی از اعصاب مغز و نخاع میباشد . بدین‌ وسیله پیامهای درد تا حدود زیادی کاهش مییابند و یا حتی کاملاً متوقف میگردند .علاوه بر کنترل درد ، این نوع از تحریک الکتریکی حاصل از دستگاه فیزیوتراپی خانگی ، جریان خون را در محدوده هدف افزایش میدهد و باعث کاهش یا حذف اسپاسم عضلانی _ گرفتگی و انقباض عضلات  میگردد .

مزایای  استفاده از دستگاه فیزیوتراپی  در خانه برای فیزیوتراپی درمنزل کرج

دستگاه فیزیوتراپی خانگی ( فیزیوتراپی درمنزل کرج ) میتواند باعث تسکین طیف گسترده‌ ای از درد های بدنی شود  مانند :

 

 • درد کمر ناشی از دژنراسیون ستون فقرات
 •  مشکلات دیسک کمر
 • جراحیهای نامو فق کمر
 • درد عصبی ناشی از سندروم درد مزمن منطقه‌ای ( C R P S) و یا دیابت
 • تسکین درد های ناشی از سرطان
 • دردهای مزمن ناشی از قطع عضو
 • سردرد ها ی میگرنی یا تنشهای مزمن
 • دردهای عضلانی ناشی از استفاده بیش‌ از حد از آ نها
 • بیماریهای التهابی مانند :  آرتریت روما توئید و استئو ارتریت
 • دردهای حاد ناشی از آ سیبهای ورزشی ( مانند :  پیچ‌خوردگی مفاصل و یا کشیدگی عضلات )

 

تسکین دردهای ناشی از عملهای جراحی مانند  : جایگزینی مفصل ، جراحی قلب ، جراحیهای مختلف شکم و یا سزارین
طبق تحقیقات که استفاده از دستگاه فیزیوتراپی  در خانه  میتواند بطور قابل‌ توجهی باعث کاهش استفاده از دارو های ضد درد شود . زمانیکه استفاده از دستگاه فیزیوتراپی خانگی با سایر روشهای کنترل درد مانند :
(آرامش درمانی ، بیوفیدبک ، تجسم یا تصاویر هدایت‌ شده ، تمرینات ورزشی ، تزریقهای انسداد اعصاب و یا دست‌کاری ستون فقرات ، تلفیق گردد، نتیجه تا حد زیادی افزایش مییابد.)

بطور خلاصه مزایا ی دستگاه فیزیوتراپی  در منزل  (فیزیوتراپی درمنزل کرج )  عبارت‌ اند از :

 • تسکین درد
 • افزایش و بهبود گردش خون
 • کاهش استفاده از دارو های ضد درد
 • افزایش حرکت و عملکرد بدن
 • دستگاه فیزیوتراپی خانگی چگونه کار میکند
 • دستگاههای فیزیوتراپی خانگی یک نیروی الکتریکی تولید میکنند که ازنظر تعداد پالس ، فرکانس و شدت قابل تنظیم است. مکانیسم دقیق عملکرد دستگاههای فیزیوتراپی خانگی برای از بین بردن درد مشخص نیست . چندین راه برای عملکرد آنها پیشنهاد میشود :
 • توقف مسیر ها ی درد در  اندام های بدن
 • ترشح مواد کاهش‌ دهنده درد  مانند   اندورفین سروتونین  در سیستم عصبی مرکزی

  دستگاه فیزیوتراپی خانگی یک روش غیر تهاجمی و بدون خطر برای تسکین درد محسوب میشود . پیامهای درد با این روش به حدی تغییر مییابند که یا درد کاملاً برطرف میشود و یا اینکه تا حد زیادی کاهش مییابد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 1 =