فیزیوتراپی در منزل تهران|حامد احمدی گل *۰۹۱۲۸۳۳۲۸۲۱*

فیریوتراپی سکته مغزی
فیزیوتراپی سکته مغزی | حامد احمدی گل *۰۹۱۲۸۳۳۲۸۲۱*
خرداد ۲۱, ۱۳۹۸
کاردرمانی در منزل
کاردرمانی در منزل|حامد احمدی گل *۰۹۱۲۸۳۳۲۸۲۱*
خرداد ۲۷, ۱۳۹۸

فیزیوتراپی در منزل تهران

فیزیوتراپی در منزل تهران :خوشبختانه امروزه  شهروندان تهرانی  می توانند در اسرع وقت از طریق برقراری ارتباط با مرکز توانبخشی معتبر از خدماتی عالی بهره مند شوند. مهم‌ترین مزایایی که دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران  برای شهروندان دارد شامل موارد زیر می باشد :

فیزیوتراپی در منزل تهران

۱-با توجه به این که بیمارانی که سکته مغزی وقلبی  را رد کرده‌اند، منع حرکتی دارند. ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران این امکان را فراهم می‌کند که نیازی به جابجایی بیمار نباشد.

در این روش دستگاه‌هایی به منظور ارائه خدمات فیزیوتراپی به منزل بیمار برده می‌شوند تا تمام خدمات توابخشی به بهترین نحو ممکن ارائه شوند.

۲-فیزیوتراپیست ها برای رفت و آمد به منزل بیماران هزینه مضاعفی دریافت نمیکنند و شخص باید صرفاً هزینه استفاده از خدمات فیزیوتراپی در خانه را پرداخت کند.

۳-در مراکز توانبخشی کلیه خدمات به صورت هم‌زمان به چندین بیمار ارائه می‌شود و به دلیل کمبود وقت ممکن است کیفیت خدمات ارائه شده کاهش پیدا کند؛

اما در روش فیزیوتراپی در منزل تهران  کلیه تجهیزات تنها برای یک بیمار ارائه می‌شوند و فیزیوتراپیست ها تنها وظیفه فیزیوتراپی یک نفر را بر عهده دارند؛ بنابراین کیفیت خدمات دریافتی بیشتر خواهد بود و تأثیر بیشتری در روند بهبود بیمار خواهد داشت.

اهمیت فیزیوتراپی در منزل چیست

فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات درمانی ارزشمند است که به بیماران ارائه می شود. بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند سکته مغزی، ام اس، فلج مغزی و یا افراد سالمند دچار درجاتی از مشکلات حرکتی هستند. فیزیوتراپی در منزل می تواند مناسب ترین راه برای دریافت خدمات فیزیوتراپی برای این دسته از افراد می باشد.

با دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل  تهران نیازی به جابجایی بیمار و بروز مشکلات برای وی و اطرافیان نیز نبوده و بیمار می تواند براحتی در کنار اعضای خانواده خدمات فیزیوتراپی در منزل را دریافت کند. برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران  تنها از متخصص فیزیوتراپی دارای تجربه و تخصص لازم کمک بگیرید تا بهترین نتیجه درمانی حاصل شود.

فیزیوتراپی در منزل تهران

چه مواقعی به خدمات فیزیوتراپی در منزل نیاز داریم

توانایی حرکت کردن و انجام کارها از مهم‌ترین قسمت‌های زندگی هر فرد است. فیزیوتراپی علمی است که می‌تواند به بیمار کمک کند از آسیب‌دیدگی بیشتر و حتی عمل‌های جراحی و مصرف دارو جلوگیری کند. برخی از مواردی که باعث می‌شود به خدمات فیزیوتراپی ویزیت در منزل نیاز داشته باشیم بدین شرح است:

۱-زمانی‌که بیمار پس از جراحی به فیزیوتراپی نیاز دارد.
۲-زمانی‌که فرد مشکلات حرکتی دارد.
۳-زمانی‌که فرد مشکلات ارتوپدیک دارد.
۴-زمانی‌که فرد دچار آسیب‌دیدگی یا شکستگی شده است.
در برخی موارد بیمار به دلیل مشکلات قلبی، ریوی و دیابت به فیزیوتراپی ریه در منزل یا فیزیوتراپی قلب در منزل نیاز دارد. همچنین در برخی موارد جابه‌جا کردن سالمندان کار مشکلی است و بهتر است از خدمات فیزیوتراپی سالمندان در منزل استفاده کنیم.

فواید فیزیوتراپی در منزل چیست

۱-فیزیوتراپیست های  مجموعه درمانی دارای تمامی تجهیزات لازم برای اجرای کامل و دقیق پروسه درمانی بیماران را به همراه دارند، لذا دسترسی به این خدمات نعمت بزرگی است که در اختیار افراد معلول یا کم توان و سایر بیماران نیازمند قرارداده شده است.

۲-عدم پرداخت کردن هیچگونه هزینه مازاد برای رفت و آمد و صرفه جویی در هزینه ها یکی از بارزترین ویژگی هایی است که می تواند برای بیمارانی که توان مالی بالایی ندارند بسیار ارزنده و رضایت بخش باشد.

۳-بسیاری از بیمارانی که سکته کرده اند دیگر توان حرکت کردن ندارند و جابجا شدن برای این بیماران یک معضل بزرگ است.

در نتیجه خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران می تواند بزرگ ترین و شایسته ترین کمکی باشد که می توان به بیماران این چنینی کرد تا به بهترین نحو گام های درمانی را طی کنند و به سلامت کامل برسند.

نکات مهم درباره فیزیوتراپی در منزل

۱-به دلیل مراجعات زیادی که به کلینیک ها و مراکز توانبخشی در شهر بزرگی مثل تهران می شود و بعلت  ازدحام زیادی  که وجود دارد، خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران به نفع بیماران بخصوص سالمندان می باشد.بدین ترتیب آن ها از تحمل بسیاری از مشکلات جانبی و حاشیه هایی که در این مراکز وجود دارد به دور خواهند ماند.

۲-همچنین این شلوغی بیش از حد در این  کلانشهر هایی مانند تهران موجب می شود تا بصورت همزمان خدمات به چندین نفر ارائه داده شود و تمرکز فیزیوتراپیست بر روی افراد مختلف تقسیم شود،در صورتی که خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران با تمرکز درمانگر تنها بر روی یک بیمار همراه است و بدون استثناء می توان از کیفیت بالاتری در دریافت این خدمات بهره مند شد.

۳-جلسات درمانی خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران که به گونه ای کاملا حرفه ای و تخصصی برای بیمار اجرا می شود همانند یک جلسه خصوصی آموزش تمرینات به بیمار است که به او کمک می کند دقیق و صحیح حرکات را انجام داده و در نتیجه روند بهبودی بسیار سریع تر اجرا گردد.

 

فیزیوتراپی در منرل تهران

درمان با فیزیوتراپی  به طور کلی به سه گروه اصلی تقسیم می‌شود

۱-تمرین درمانی :

فیزیوتراپیست به وسیله تجویز؛ انجام و آموزش ورزش های درمانی خاص؛ ماساژ؛ ورزش در آب (آب‌درمانی)؛ اقدام به درمان بیمار یا افزایش سطح سلامت می‌کند.

۲-الکتروتراپی :

درمان به وسیله دستگاه های ویژه انجام می‌شود این دستگاه ها معمولاً امواج خاصی را (امواج مایکرو ویو؛ امواج کوتاه رایویی؛ امواج مافوق صوت؛ امواج الکتریکی) که همگی توسط دستگاه به شکل خاصی تولیدشده و تغییر می‌یابند

۳-مهارت های درمان با دست

آموزش فیزیوتراپی در منزل تهران

همانطور که گفته شد دریافت این خدمات در منزل تهران برای بیماران جنبه آموزشی دارد در نتیجه بیماران هنگامی که در منزل وقت آزاد دارند می توانند به طور کامل به انجام حرکات بپردازند و بر سرعت پیشرفت بهبودی خود بیفزایند.

حرکات آموزش داده شده به فرد با توجه به نوع بیماری که دارد و عضو آسیب دیده می تواند برای بیماران مختلف کاملا متفاوت و تخصصی باشد.آموزش این حرکات و تمرینات به گونه ای است که فرد کاملا توان انجام آن ها را به تنهایی داشته باشد و برای انجام مجددشان نیاز به توضیحات تکمیلی یا اجرای دوباره توسط درمانگر نباشد.

پس از هر جلسه درمانی تمامی تاثیراتی که باید بر روی عضو آسیب دیده نمایان شود توسط فیزیوتراپیست ارزیابی می شود تا میزان بهبودی و تصمیمی درست برای ادامه روند اجرای تمرینات گرفته شود.

فیریوتراپی در منرا

قیمت فیزیوتراپی در منزل تهران

۱-هزينه نهايي و قیمت فیزیوتراپی در منزل تهران  پس از بازديد و شرايط و وضعيت مورد نظر بيمار مشخص مي شود،

۲-هزينه فيزيوتراپ با توجه به شرايطي كه شما براي فيزيوتراپي از بيمارتان در نظر مي گيريد و تجهيزات استفاده شده متفاوت خواهد بود.

۳-شما مي توانيد بعد از ثبت سفارش خود و پس از بازديد متخصص از شرايط بيمار، به صورت آنلاين، اعتباری و يا به صورت نقدي مبلغ هزينه مربوط به انجام سرويس را پرداخت نماييد.

۴-سفارش آنلاین خدمات ماساژ درمانی و فیزیوتراپی به کاهش هزینه‌های رفت‌وآمد و جابه‌جایی بیمار کمک خواهد کرد. همچنین شما می‌توانید هزینه هر جلسه فیزیوتراپی را در بالای همین صفحه مشاهده کنید.

 

حامد احمدی گل _ متخصص فیزیوتراپی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 18 =