فیزیوتراپی درمنزل کرج|حامد احمدی گل*۰۹۱۲۸۳۳۲۸۲۱*

فیزیوتراپی
فیزیوتراپی | حامد احمدی گل *۰۹۱۲۸۳۳۲۸۲۱*
خرداد ۱۲, ۱۳۹۸
فیزیوتراپی در منرل
فیزیوتراپی در منزل |حامد احمدی گل *۰۹۱۲۸۳۳۲۸۲۱*
خرداد ۲۰, ۱۳۹۸

فیزیوتراپی درمنزل کرج

فیزیوتراپی درمنزل کرج : بیماران بسیاری برای درمان و انجام حرکات فیزیوتراپی امکان رفت‌ و آمد به مراکز توانبخشی را ندارند ، لذا این مراکز با اعزام فیزیوتراپیست های مجرب به منزل شخص آسیب‌ دیده به درمان وی می‌پردازند. تعداد جلسات ابتدایی درمان ،‌ بر اساس میزان آسیب‌ دیدگی فرد و برنامه درمانی متفاوت است.

فیزیونراپی در منرل کرج

درمانگر با استفاده از درمان های دستی ، دستگاه‌های الکتریکی و تمرین درمانی در بالین بیمار ، به انجام درمان می پردازد و برخی از افراد پس از طی کردن دوره ابتدایی درمان با صلاح دید پزشک بعد از بهبودی نسبی،‌ درمان را در کلینیک ادامه می‌دهند. در بسیاری از مواقع پس از عمل جراحی، نظیر جراحی‌ های ستون فقرات،‌ شکستگی‌های اندام‌ها،‌ جراحی‌های تعویض مفاصل، امکان جابجایی بیمار به حداقل می‌رسد لذا فیزیوتراپیست حداقل برای جلسات اولیه درمان به منزل شخص ارجاع داده می‌شود.

حیطه ی فعالیت فیزیوتراپیست ها

فیزیوتراپیست به طور کلی در حیطه های زیر به فعالیت میپردازد که در ادامه به توضیح هریک می پردازیم:

۱-بیماری های مغز و اعصاب(نورولوژی)
۲-بیماری های قلبی عروقی و تنفسی
۳-بیماری های روماتیسمی و پوستی
۴-بیماری های ارتوپدی و آسیب های ورزشی
۵-سوختگی
۶-سلامت زنان

دستگاه های فیزیوتراپی در منزل کرج  ، بله یا خیر

فیزیوتراپی در متزل کرج

برخی ازبیماران هستند که گمان می‌کنند. با خرید برخی از تجهیزات و بهره‌مندی از آن‌ها در منزل می‌توانند به بهبودی دست یابند.این تجهیزات می تواند شامل دستگاه‌های ماساژور،‌ لامپ قرمز و جریان‌های الکتریکی موسوم به (Tens) باشند.که به‌ عنوان دستگاه‌های فیزیوتراپی شناخته ‌می‌شوند.

میزان تاثیر این دستگاهها و استفاده از آنها چنانچه زیر نظر پزشک متخصص و فیزیوتراپیست نباشد،‌ تاثیر چندانی نخواهد داشت.پیشنهاد متخصصان به افرادی که به سلامتی خوشان  و اطرافیانتان اهمیت می‌دهید. این است که حتما چنانچه دچار آسیب‌دیدگی،‌ تورم و یا دچار احساس درد در ناحیه‌ای خاص از بدنتان شدید به پزشک مربوطه مراجعه کنید.

پس از مشورت با پزشک متخصص  به درمان دقیق و علمی زیر نظر فیزیوتراپیست بپردازید.همچنین استفاده از دستگاه های کوچک و غیر کارآمد به نام دستگاه های خانگی به دلیل غیر استاندارد بودن نوع جریان ها میتواند باعث آسیب و صدمات جدی به بیمارگردد.

فیزیوتراپی در منزل گوهر دشت کرج

فیزیوتراپی در منزل کرج گوهردشت  یکی از شیوه های ارائه خدمات فیزیوتراپی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.فیزیوتراپی در منزل گوهردشت کرج؛  و کلا در شهرهایی مانند تهران و کرج  که تردد و ترافیک بالایی دارند، این روش می تواند بسیار راحت تر و مناسب تر باشد در ادامه به بررسی این موضوع و فواید آن می پردازیم.

روشها و ابزار مورد استفاده در فیزیوتراپی در منزل عظیمیه کرج

فیزیوتراپی در منزل  عظیمیه کرج روشی از درمان می باشد که با استفاده از جریانات الکتریکی، تجهیزات مکانیکی ، تمرین های ورزشی و سایر عوامل فیزیکی به درمان اختلالات و بیماری های ماهیچه ای، عصبی و اسکلتی پرداخته می شود. همچنین در فیزیوتراپی در منزل از پرتوهای فروسرخ و فرابنفش، گرما، نور، جریان برق و ورزش به منظور درمان استفاده می گردد.فیزیوتراپیست با استفاده از تجهیزات مختلف مکانیکی و الکتریکی ، فعالیتهای فیزیکی و تمرینات ورزشی به پیشگیری و یا درمان مشکلات بیماران می پردازد.

فیزیوتراپی در منزل کرج

فیزیوتراپی  درمنزل جهانشهر کرج  مخصوص سالمندان

انتظار در صف‌های طولانی در کلینیک ها برای بیماران و سالمندان بسیار سخت است.به گونه‌ای که افراد زیادی به دلیل صف‌های انتظار طولانی، در دریافت خدمات توانبخشی تعلل می‌کنند؛ اما با وجود ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل نیازی به تحمل صف‌های طویل و طولانی نخواهید داشت.

فیزیوتراپی در منزل جهانشهر کرج  یکی از خدمات درمانی ارزشمند است که به بیماران ارائه می شود.بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند ام اس ، فلج مغزی ، سکته مغزی و یا افراد سالمند دچار درجاتی از مشکلات حرکتی هستند.با دریافت خدمات فیزیوتراپی در خانه و محل زندگی شما نیاز به جابجایی بیمار و بروز مشکلات برای وی و اطرافیان نیز نبوده و بیمار می تواند براحتی در کنار اعضای خانواده خدمات فیزیوتراپی در منزل را دریافت کند.

استفاده از دستگاه الکتروتراپی  برای فیزیوتراپی در منزل مهرشهر کرج

دستگاه الکتروتراپی دستگاهی است که با امواج الکتریکی، مشکلاتی از جمله درد ها و گرفتگی های عضلانی را کاهش میدهد. دستگاه الکتروتراپی به صورت پرتابل ( قابل حمل و انتقال) نیز وجود دارد که باعث شده فیزیوتراپی در منزل معنا پیدا کند. الکتروتراپی یکی از شاخه های مهم فیزیوتراپی است که امروزه میتوانید به کمک آن ها بسیاری از مشکلات از جمله :

۱-کمردردها
۲-دردهای مفصلی
۳-دردهای عضلانی
۴-دردهای ناشی از قاعدگی و …را برطرف سازید.لازم است بدانید دستگاه های قابل حمل یاد شده تمام امکانات دستگاه های موجود در مراکز درمانی که اندازه بزرگی دارند را دارا بوده و هیچ مشکلی برای استفاده توسط فیزیوتراپ ها ندارد.

فیزیوتراپی در منزل

هزینه فیزیوتراپی در منزل کرج

هزینه فیزیوتراپی درمنزل کرج  با توجه به تعداد ناحیه فیزیوتراپی و اینکه از درمان با دست انجام بشود و یا از دستگاه استفاده شود متغیر است. هر جلسه فیزیوتراپی معمولا ۴۵ دقیقه تا یک ساعت است که ممکن است با توجه به ارزیابی فیزیوتراپ تغییر کند.بیشترین زمان جلسه در کاردرمانی در منزل انجام میشود که ممکن است تا ۳ ساعت در روز هم ادامه داشته باشد.کمترین تعرفه فیزیوتراپی در منزل  کرج برای تمرین درمانی و درمان با دست است و اگر از دستگاه های خاصی استفاده شود بر روی قیمت فیزیوتراپی در منزل کرج تاثیر گذار است.خدمات در تمام نقاط کرج قابل انجام بوده و آماده ارائه خدمات به کرجی های عزیز هستیم.

فیزیوتراپیست در منزل شما در اسرع وقت

فیزیوتراپی در منزل کرج

با اولین تماس شما  کرجی های عزیز متخصصین آقا و خانم در منزل بیمار حاضر می‌شوند و خدمات فیزیوتراپی ، توانبخشی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، ماساژ درمانی و … را ارائه می‌کنند.شما  با تماس با کلینیک فیزیوتراپی می‌توانید کلیه خدمات مورد نیازتان را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه دریافت کنید.برای دریافت خدمات فیزیوتراپی درمنزل کرج فقط از متخصص فیزیوتراپی دارای تخصص و تجربه لازم کمک بگیرید تا بهترین نتیجه درمانی حاصل شود.

 البته باید اشاره کرد که هزینه فیزیوتراپی در منزل کرج با توجه به تعداد ناحیه فیزیوتراپی ،مسافت منزل بیمار ، و اینکه از درمان با دست یا از دستگاه استفاده شود قیمت فیزیوتراپی در منزل متغیر است.برای بیمارانی که بیمه تکمیلی دارند امکان ارائه فاکتور برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی وجود دارد

حامد احمدی گل _ متخصص فیزیوتراپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دوازده =